Önkéntes készségfejlesztő tréningek

A tréningek tartalma: , szórakoztató, vagy épp szervezetfejlesztő céllal szervezett, kommunikációs csapatépítő program, amely kifejezetten a projektben szerepet vállaló önkéntescsapat készségfeljesztéséről és csapatépítéséről szól.

Az egyesület szervezett olyan programot is, amely indoor vagy outdoor, szórakoztató, vagy épp szervezetfejlesztő céllal szerveződött, kommunikációs csapatépítő program, amely kifejezetten a projektben szerepet vállaló önkéntescsapat készségfeljesztéséről és csapatépítéséről szólt. Ezek olyan asszertiv kommunikáció tréningek voltak, amelyek az önkéntesmunka során felmerülő problémás helyzetek kezelésére és hatékony megoldására irányultak. Foglalkoztunk a hatékony időgazdálkodással is, amely a család, a munka és az önkéntesmunka összeegyeztethetőségét szolgálja.

2017. június 12. – Dunaföldvár

2017. június 14. – Dunaföldvár

2017. június 16. – Dunaföldvár

2017. november 27. – Dunaföldvár

2017. november 27. – Dunaföldvár

2017. november 27. – Dunaföldvár